Kalendář soutěží Okresního sdružení hasičů Bruntál na rok 2015

Soutěže okresní

termín název akce Garant
18. 4.- 8. 5. 2015 Okrsková kola soutěží v požárním sportu Výbory okrsků + OORV
9. 5. 2015 Hra Plamen 2015- závěrečné kolo hřiště Široká Niva OSH + OORM
10. 5. 2015 Okrsková kola soutěží v požárním sportu Výbory okrsků a OORV
23. 5. 2015 Okresní kolo dorostu Ryžoviště OSH + OORM
23. 5. 2015 Okresní soutěž v požárním sportu Ryžoviště OSH + OORV + okrsek
3. 10. 2015 Hra Plamen 2016 – ZPV Osoblaha OSH + OORM

Soutěže krajské a republikové

termín Soutěže krajské a republikové místo akce
6. 6.-7. 6. 2015 Krajské kolo SDH a HZS v PS kraje MSK a OL Přerov
5.6.-7.6. 2015 Krajské kolo hry Plamen a dorostu 2015 Ostrava
26.6-28.6.2015 Společné MČR SDH a HZS v PS Trutnov
8.-12.7.2015 MČR hry Plamen a dorostu 2015 Praha
5. 9. 2015 Pohár starosty KSH pro mladé hasiče Ostrava

Pohárové soutěže

datum čas místo kategorie pravidla kontaktní osoba
8. 5. 13:00 Břidličná M + Ž SMú Skopal Jiří, 605 955 064
17. 5. 10:00 Janovice M + Ž SMú Petr Boxan, 724 970 987
29. 5. 21:00 Liptaň M + Ž SMú Čech Jan, 724 178 732, honza-cech@centrum.cz
30. 5. 15:00 Leskovec nad Moravicí MH PL Sedláček Michal, 731 478 615
6. 6. 13:00 Milotice nad Opavou M + Ž SMú Gono Rudolf, 724 178 712
6. 6. 9:00 Krnov Kostelec M+Ž, MH SMú, Pl Kratina Michal, 608762745, michal.kratina@seznam.cz
13. 6. 10:00 Bohušov M + Ž SMú Konvička Petr, 608 225 313
20. 6. 10:00 Slezské Rudoltice M + Ž SMú Tono Hažík, 605 915 805, tonda383@seznam.cz
27. 6. 10:00 Osoblaha MH Pl, SMú Adámek Jaroslav, 731 610 861
28. 6. 15:00 Osoblaha M + Ž Pl, SMú Adámek Jaroslav, 731 610 861
27. 6. 10:00 Ryžoviště M + Ž SRú Lašák Marian, 734 572 798
27. 6. 10:00 Svobodné Heřmanice MH ,M+Ž PL, SMú Karlovská Hana, 776 292 344
4. 7. 9:00 Zátor MH Pl Krušinová Anna, 605120389, anicka.krusinova@seznam.cz
5. 7. 13:00 Leskovec nad Moravicí M + Ž SRú Sedláček Soběslav, 603 885 624
11. 7. 10:00 Horní Benešov Ž SMú Morávková Andrea, 725 869 230, andream@seznam.cz
11. 7. 10:00 Krasov M + Ž SMú Fajtl Jarislav, 725 810 067
18. 7. 14:00 Moravský Kočov M + Ž SMú Brenkus Josef, 604 304 255
18. 7. 9:00 Spálené, TJ Holčovice MH Pl Sztyper David, 724 793 902
19. 7. 9:00 Zátor M + Ž SMú Krušinová Anna, 605120389, anicka.krusinova@seznam.cz
24. 7. 17:00 Staré Heřminovy MH Pl Skotnica Karel, 606143398,Skotnicová Daniela, 725141163
25. 7. 10:00 Staré Heřminovy M + Ž SMú Skotnica Karel, 606143398, Legerský Aleš, 774998560
25. 7. 13:00 Rýmařov M + Ž SMú Meissel Otakar, 724 963 090, sdhrymarov@centrum.cz
1. 8. 10:00 Široká Niva M + Ž SMú Čapek Jan, 776 053 943
7. 8. 21:30 Suchá Rudná M + Ž SRú Příhoda Josef, 605144783,Barčík Vladimír, 731187766
8. 8. 9:00 Spálené, TJ Holčovice M + Ž SMú Gašparik Pavel, 554 620 946
15. 8. 9:00 Malá Morávka M + Ž SMú Kaláb Gustav, 737 835 430
15. 8. 13:00 Třemešná MH, M, Ž Pl, SMú Chlebek jiří, 606 928 673, chlebekjiri@seznam.cz
22. 8. 9:00 Světlá Hora MH Pl Beza Zbyněk, 773 724 621, Hudec Zdeněk, 730 174 962
22. 8. 14:00 Vraclávek M + Ž SMú Peter Jaroslav, 725 320 680
29. 8. 14:00 Býkov M + Ž SMú Čundrla Tomáš, 732 120 680
5. 9. 9:00 Vrbno p/Pr. Mnichov MH Pl Friedrich Pavel, 602712404,Chalupa Ondřej, 732977102
5. 9. 13:00 Vrbno p/Pr. Mnichov M + Ž SRú Chalupa Ondřej, 732977102, ondrej.chalupa@vrbnopp.cz
12. 9. 9:30 Světlá Hora M + Ž SMú Beza Zbyněk, 733724621,Lukovský František, 606883521
12. 9. 13:00 Moravský Kočov MH Pl Dokoupilová Alena, 734488313, alca.dokoupilová@seznam.cz
19 .9. 10:00 Slezské Rudoltice MH Pl Papajová Veronika, 737 865 565, papajovi@seznam.cz
19. 9. 10:00 Úvalno M + Ž SMú Vojkůvková Miluše, 732372803, uvalno-hasici@seznam.cz

Comments are closed